Sygnatura | Data | Sala | Wydział | Przewodniczący |
---|---|---|---|---|
VI U 757/20 | 2024-04-11 09:00 |
IX ul. M. J. Piłsudskiego 10 | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych | SSO Aneta Niesłuchowska-Paluch |
VI U 765/23 | 2024-04-11 11:00 |
XIV ul. M. J. Piłsudskiego 10 | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych | SSO Paweł Oziębło |
II Kp 190/24 | 2024-04-11 09:30 |
IV ul. Warszawska 1 | II Wydział Karny | SSO Stanisław Olchowy |
I C 1702/23 | 2024-04-12 12:30 |
XVI ul. M. J. Piłsudskiego 10 | I Wydział Cywilny | SSO Rafał Socha |
I C 1655/23 | 2024-04-12 10:30 |
XVI ul. M. J. Piłsudskiego 10 | I Wydział Cywilny | SSO Rafał Socha |
VI U 550/23 | 2024-04-12 12:00 |
IX ul. M. J. Piłsudskiego 10 | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych | SSR del. Joanna Niewiadoma-Wysmolińska |
I C 1772/22 | 2024-04-12 08:30 |
XVI ul. M. J. Piłsudskiego 10 | I Wydział Cywilny | SSO Rafał Socha |
I C 445/23 | 2024-04-12 09:30 |
XVI ul. M. J. Piłsudskiego 10 | I Wydział Cywilny | SSO Rafał Socha |
VI U 200/23 | 2024-04-12 09:00 |
IX ul. M. J. Piłsudskiego 10 | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych | SSR del. Joanna Niewiadoma-Wysmolińska |
I C 1966/21 | 2024-04-12 13:30 |
XVI ul. M. J. Piłsudskiego 10 | I Wydział Cywilny | SSO Rafał Socha |
VI U 1027/22 | 2024-04-12 14:00 |
IX ul. M. J. Piłsudskiego 10 | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych | SSR del. Joanna Niewiadoma-Wysmolińska |
III Kow 314/24 | 2024-04-16 09:05 |
X ul.M.J.Piłsudskiego 10 | III Wydział Penitencjarny | SSO Marta Łobodzińska |
III Kzw 33/24 | 2024-04-16 09:10 |
X ul.M.J.Piłsudskiego 10 | III Wydział Penitencjarny | SSO Marta Łobodzińska |
III Kow 61/24 | 2024-04-16 09:35 |
X ul.M.J.Piłsudskiego 10 | III Wydział Penitencjarny | SSO Marta Łobodzińska |
III Kzw 86/24 | 2024-04-16 10:10 |
X ul.M.J.Piłsudskiego 10 | III Wydział Penitencjarny | SSO Marta Łobodzińska |
VI P 3/22 | 2024-04-16 10:00 |
XIV ul. M. J. Piłsudskiego 10 | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych | SSO Beata Krawczyk |
III Kzw 25/24 | 2024-04-16 10:40 |
X ul.M.J.Piłsudskiego 10 | III Wydział Penitencjarny | SSO Marta Łobodzińska |
III Kow 475/24 | 2024-04-16 08:50 |
ZK Areszt Śledczy/Zakład Karny | III Wydział Penitencjarny | SSO Marcin Kobylski |
III Kow 443/24 | 2024-04-16 09:50 |
X ul.M.J.Piłsudskiego 10 | III Wydział Penitencjarny | SSO Marta Łobodzińska |
VI U 147/24 | 2024-04-16 11:00 |
XIV ul. M. J. Piłsudskiego 10 | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych | SSO Beata Krawczyk |
II K 112/22 | 2024-04-16 10:00 |
IV ul. Warszawska 1 | II Wydział Karny | SSO Renata Król |
III Kow 486/24 | 2024-04-16 10:00 |
X ul.M.J.Piłsudskiego 10 | III Wydział Penitencjarny | SSO Marta Łobodzińska |
III Kow 2414/23 | 2024-04-16 09:30 |
X ul.M.J.Piłsudskiego 10 | III Wydział Penitencjarny | SSO Marta Łobodzińska |
III Kow 2404/23 | 2024-04-16 09:00 |
X ul.M.J.Piłsudskiego 10 | III Wydział Penitencjarny | SSO Marta Łobodzińska |
III Kow 270/24 | 2024-04-16 09:40 |
X ul.M.J.Piłsudskiego 10 | III Wydział Penitencjarny | SSO Marta Łobodzińska |
VI U 27/24 | 2024-04-16 10:30 |
XIV ul. M. J. Piłsudskiego 10 | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych | SSO Beata Krawczyk |
III Kow 217/24 | 2024-04-16 09:25 |
X ul.M.J.Piłsudskiego 10 | III Wydział Penitencjarny | SSO Marta Łobodzińska |
III Kzw 43/24 | 2024-04-16 09:15 |
X ul.M.J.Piłsudskiego 10 | III Wydział Penitencjarny | SSO Marta Łobodzińska |
III Kzw 87/24 | 2024-04-16 10:15 |
X ul.M.J.Piłsudskiego 10 | III Wydział Penitencjarny | SSO Marta Łobodzińska |
III Kow 517/24 | 2024-04-16 10:05 |
X ul.M.J.Piłsudskiego 10 | III Wydział Penitencjarny | SSO Marta Łobodzińska |