Sygnatura | Data | Sala | Wydział | Przewodniczący |
---|---|---|---|---|
II K 136/23 | 2024-02-26 09:00 |
II ul. Warszawska 1 | II Wydział Karny | SSR del. do SO Katarzyna Siczek |
VI P 1/22 | 2024-03-08 11:30 |
IX ul. M. J. Piłsudskiego 10 | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych | SSR del. Joanna Niewiadoma-Wysmolińska |
I C 976/23 | 2024-03-04 13:00 |
XV ul. M. J. Piłsudskiego 10 | I Wydział Cywilny | SSO Anna Gzel-Michalska |
III Kow 2537/23 | 2024-02-22 10:25 |
X ul.M.J.Piłsudskiego 10 | III Wydział Penitencjarny | SSO Marta Łobodzińska |
VI U 964/21 | 2024-03-05 11:10 |
IX ul. M. J. Piłsudskiego 10 | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych | SSO Paweł Oziębło |
VI U 281/20 | 2024-03-01 10:00 |
IX ul. M. J. Piłsudskiego 10 | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych | SSR del. Joanna Niewiadoma-Wysmolińska |
I C 388/23 | 2024-03-20 10:30 |
XII ul.M.J.Piłsudskiego 10 | I Wydział Cywilny | SSO Iwona Kwaśniewska |
VI U 1413/22 | 2024-03-14 10:00 |
XIV ul. M. J. Piłsudskiego 10 | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych | SSO Paweł Oziębło |
IV Ca 140/23 | 2024-02-27 08:30 |
XVI ul. M. J. Piłsudskiego 10 | IV Wydział Cywilny Odwoławczy | SSO Anna Barwicka-Zając |
VI U 255/23 | 2024-02-27 11:30 |
XIV ul. M. J. Piłsudskiego 10 | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych | SSO Beata Krawczyk |
III Kow 2535/23 | 2024-02-29 09:20 |
X ul.M.J.Piłsudskiego 10 | III Wydział Penitencjarny | SSO Marta Łobodzińska |
II K 150/23 | 2024-02-21 10:00 |
IV ul. Warszawska 1 | II Wydział Karny | SSR del. do SO Katarzyna Siczek |
II K 172/17 | 2024-03-20 09:10 |
IV ul. Warszawska 1 | II Wydział Karny | SSO Renata Król |
I C 74/23 | 2024-03-20 09:00 |
XIII ul. M. J. Piłsudskiego 10 | I Wydział Cywilny | SSO Danuta Bojarska |
III Kow 1977/23 | 2024-03-20 09:15 |
ZK Areszt Śledczy/Zakład Karny | III Wydział Penitencjarny | SSO Jerzy Kosiela |
I C 1486/17 | 2024-03-04 12:00 |
XII ul.M.J.Piłsudskiego 10 | I Wydział Cywilny | SSO Iwona Kwaśniewska |
IV Ca 761/23 | 2024-02-29 09:15 |
XVI ul. M. J. Piłsudskiego 10 | IV Wydział Cywilny Odwoławczy | SSO Marek Gralec |
VI U 919/20 | 2024-03-07 13:10 |
XIV ul. M. J. Piłsudskiego 10 | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych | SSO Paweł Oziębło |
I C 1966/21 | 2024-02-23 13:00 |
XVI ul. M. J. Piłsudskiego 10 | I Wydział Cywilny | SSO Rafał Socha |
VI U 658/20 | 2024-02-28 09:00 |
IX ul. M. J. Piłsudskiego 10 | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych | SSR del. Joanna Niewiadoma-Wysmolińska |
I C 759/23 | 2024-02-22 08:10 |
XI ul. M. J. Piłsudskiego 10 | I Wydział Cywilny | SSO Jacek Łata |
VI U 851/23 | 2024-02-27 09:00 |
XIV ul. M. J. Piłsudskiego 10 | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych | SSO Beata Krawczyk |
I Ns 199/23 | 2024-02-23 13:15 |
VIII ul. M. J. Piłsudskiego 10 | I Wydział Cywilny | SSO Michał Gałek |
III Kow 2407/23 | 2024-02-27 09:25 |
ZK Areszt Śledczy/Zakład Karny | III Wydział Penitencjarny | SSO Marta Łobodzińska |
I C 1200/23 | 2024-02-21 14:15 |
XVI ul. M. J. Piłsudskiego 10 | I Wydział Cywilny | SSO Rafał Socha |
III Kow 1891/23 | 2024-02-21 09:41 |
ZK Areszt Śledczy/Zakład Karny | III Wydział Penitencjarny | SSO Jerzy Kosiela |
III Kow 2411/23 | 2024-02-22 10:05 |
X ul.M.J.Piłsudskiego 10 | III Wydział Penitencjarny | SSO Marta Łobodzińska |
I C 630/20 | 2024-03-05 09:40 |
VIII ul. M. J. Piłsudskiego 10 | I Wydział Cywilny | SSO Kazimierz Mazur |
III Kzw 20/24 | 2024-02-26 10:40 |
X ul.M.J.Piłsudskiego 10 | III Wydział Penitencjarny | SSO Jerzy Kosiela |
I C 105/23 | 2024-02-27 08:30 |
XII ul.M.J.Piłsudskiego 10 | I Wydział Cywilny | SSO Bartłomiej Drotkiewicz |