Sygnatura | Data | Sala | Wydział | Przewodniczący |
---|---|---|---|---|
III Kow 2417/23 | 2024-02-22 09:25 |
X ul.M.J.Piłsudskiego 10 | III Wydział Penitencjarny | SSO Marta Łobodzińska |
III Kow 22/24 | 2024-02-22 10:35 |
X ul.M.J.Piłsudskiego 10 | III Wydział Penitencjarny | SSO Marta Łobodzińska |
III Kow 2396/23 | 2024-02-22 09:00 |
X ul.M.J.Piłsudskiego 10 | III Wydział Penitencjarny | SSO Marta Łobodzińska |
I C 1184/21 | 2024-02-22 10:00 |
XI ul. M. J. Piłsudskiego 10 | I Wydział Cywilny | SSO Jacek Łata |
VI U 239/22 | 2024-02-22 11:10 |
XIV ul. M. J. Piłsudskiego 10 | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych | SSO Paweł Oziębło |
II Ko 35/23 | 2024-02-22 10:00 |
II ul. Warszawska 1 | II Wydział Karny | SSR del. Paweł Czerwiński |
I C 126/23 | 2024-02-22 12:00 |
XI ul. M. J. Piłsudskiego 10 | I Wydział Cywilny | SSO Jacek Łata |
IV Ca 128/23 | 2024-02-22 09:55 |
XVI ul. M. J. Piłsudskiego 10 | IV Wydział Cywilny Odwoławczy | SSO Marek Gralec |
I C 523/22 | 2024-02-22 08:30 |
XI ul. M. J. Piłsudskiego 10 | I Wydział Cywilny | SSO Jacek Łata |
VI U 311/23 | 2024-02-22 14:00 |
XIV ul. M. J. Piłsudskiego 10 | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych | SSO Paweł Oziębło |
I C 1955/22 | 2024-02-22 13:30 |
XI ul. M. J. Piłsudskiego 10 | I Wydział Cywilny | SSO Jacek Łata |
III Kow 2414/23 | 2024-02-22 09:15 |
X ul.M.J.Piłsudskiego 10 | III Wydział Penitencjarny | SSO Marta Łobodzińska |
III Kow 2549/23 | 2024-02-22 10:30 |
X ul.M.J.Piłsudskiego 10 | III Wydział Penitencjarny | SSO Marta Łobodzińska |
I C 1082/22 | 2024-02-22 10:30 |
XI ul. M. J. Piłsudskiego 10 | I Wydział Cywilny | SSO Jacek Łata |
III Kow 2523/23 | 2024-02-22 09:50 |
X ul.M.J.Piłsudskiego 10 | III Wydział Penitencjarny | SSO Marta Łobodzińska |
IV Ca 624/23 | 2024-02-22 12:00 |
XVI ul. M. J. Piłsudskiego 10 | IV Wydział Cywilny Odwoławczy | SSO Marek Gralec |
I C 1049/22 | 2024-02-22 11:00 |
XI ul. M. J. Piłsudskiego 10 | I Wydział Cywilny | SSO Jacek Łata |
II Kp 140/24 | 2024-02-22 12:30 |
IV ul. Warszawska 1 | II Wydział Karny | SSR del. do SO Katarzyna Siczek |
I C 1299/22 | 2024-02-22 08:30 |
XIII ul. M. J. Piłsudskiego 10 | I Wydział Cywilny | SSO Bartłomiej Drotkiewicz |
IV Ca 704/23 | 2024-02-22 09:15 |
XVI ul. M. J. Piłsudskiego 10 | IV Wydział Cywilny Odwoławczy | SSO Marek Gralec |
III Kow 2411/23 | 2024-02-22 10:05 |
X ul.M.J.Piłsudskiego 10 | III Wydział Penitencjarny | SSO Marta Łobodzińska |
I C 759/23 | 2024-02-22 08:10 |
XI ul. M. J. Piłsudskiego 10 | I Wydział Cywilny | SSO Jacek Łata |
III Kow 2537/23 | 2024-02-22 10:25 |
X ul.M.J.Piłsudskiego 10 | III Wydział Penitencjarny | SSO Marta Łobodzińska |
VI U 214/23 | 2024-02-22 13:00 |
XIV ul. M. J. Piłsudskiego 10 | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych | SSO Paweł Oziębło |
VI U 1362/22 | 2024-02-22 09:00 |
XIV ul. M. J. Piłsudskiego 10 | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych | SSO Paweł Oziębło |
I C 802/19 | 2024-02-22 09:00 |
XIII ul. M. J. Piłsudskiego 10 | I Wydział Cywilny | SSO Bartłomiej Drotkiewicz |
IV Ca 122/16 | 2024-02-22 10:45 |
XVI ul. M. J. Piłsudskiego 10 | IV Wydział Cywilny Odwoławczy | SSO Marek Gralec |
I C 1777/21 | 2024-02-22 12:00 |
XIII ul. M. J. Piłsudskiego 10 | I Wydział Cywilny | SSO Bartłomiej Drotkiewicz |
III Kow 65/24 | 2024-02-22 11:00 |
X ul.M.J.Piłsudskiego 10 | III Wydział Penitencjarny | SSO Marta Łobodzińska |
III Kow 2489/23 | 2024-02-22 09:10 |
X ul.M.J.Piłsudskiego 10 | III Wydział Penitencjarny | SSO Marta Łobodzińska |