Projekt "Z ustawą na Ty" z udziałem Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 32 w Radomiu oraz Publicznej Szkoły Podstawowej w Natolinie

2018-03-19

W dniu 16 marca 2018 r. uczniowie klas siódmych Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 32 w Radomiu oraz Publicznej Szkoły Podstawowej w Natolinie zwiedzili wraz z rzecznikiem prasowym Sądu Okręgowego w Radomiu Arkadiuszem Guzą budynek Sądu Rejonowego i Sądu Okręgowego w Radomiu przy ul. Warszawskiej 1. Wizyta zbiegła się z finałem  projektu "Z ustawą na ty", współrealizowanego przez kuratorów rodzinnych Sądu Rejonowego w Radomiu w ramach działań profilaktycznych.

Wycieczka zakończyła się spotkaniem z Prezes Sądu Rejonowego w Radomiu - Beatą Michalską oraz Przewodniczącą III Wydziału Rodzinnego i Nieletnich - Dorotą Tarką.
Uczniom, którzy zdobyli największą liczbę punktów w teście będącym częścią projektu, Pani Prezes wręczyła nagrody rzeczowe oraz wyróżnienia.

Galeria

Rejestr zmian dla: Projekt "Z ustawą na Ty" z udziałem Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 32 w Radomiu oraz Publicznej Szkoły Podstawowej w Natolinie

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Okręgowy w Radomiu
Wytworzył:
Rzecznik Prasowy - SSR Arkadiusz Guza
Opublikował:
Joanna Gwiazda
Dokument z dnia:
2018-03-19
Publikacja w dniu:
2018-03-19
Opis zmiany:
dodanie informacji