Informacje dla Interesantów

Sąd jest instytucją państwową sprawującą wymiar sprawiedliwości w Rzeczypospolitej Polskiej. Sąd rozstrzyga sprawy z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ DO SĄDU?

Kwestią, o której nie wolno zapomnieć jest z pewnością dokument tożsamości ze zdjęciem, a także wezwania, które otrzymałeś jako strona postępowania lub świadek. Bardzo przydatnym może okazać się także długopis i kartka, pozwalająca zanotować ważne informacje, które nie zawsze uda się zapamiętać, a których utrata może okazać się uciążliwa w skutkach.

JAK ZACHOWAĆ SIĘ W SĄDZIE?

Pamiętaj, by zawsze zachować się stosownie do miejsca, w którym się znajdujesz.Reprezentując swoją osobą postawę człowieka kulturalnego, mającego dokładnie sprecyzowany cel wizyty w Sądzie, zyskasz więcej. Udzielenie pomocy interesantowi leży w kompetencjach Biura Obsługi Interesantów stworzonego specjalnie w tym celu.

INFRASTRUKTURA

Parkingi samochodowe przy budynku Sądu Okręgowego w Radomiu przy ul. Piłsudskiego 10 są objęte strefą płatnego postoju. Więcej informacji znajduje sie na stronie http://www.mzdik.pl

Rejestr zmian dla: Informacje dla Interesantów

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Okręgowy w Radomiu
Wytworzył:
Redaktor BIP
Opublikował:
Joanna Gwiazda
Dokument z dnia:
2016-06-30
Publikacja w dniu:
2016-06-30
Opis zmiany:
b/d